Inline CSS Checker (7.x-1.0-beta2) - en to hu translation catalogue (6 entries)

en: Type
hu: Típus

en: Actions
hu: Műveletek

en: Language
hu: Nyelv

en: Snippet
hu: Részlet

en: Alias
hu: Álnév

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
hu: Hiba történt %error_operation feldolgozása közben a következő argumentumokkal: @arguments
