Inline CSS Checker (7.x-1.0-beta2) - en to ja translation catalogue (5 entries)

en: Type
ja: タイプ

en: Actions
ja: アクション

en: Language
ja: 言語

en: Alias
ja: エイリアス

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
ja: 引数の %error_operation を処理中にエラーが発生しました: @arguments
