Inline CSS Checker (7.x-1.0-beta2) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: Type
sv: Typ

en: Actions
sv: Åtgärder

en: Language
sv: Språk

en: Snippet
sv: Fragment

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
sv: Ett fel uppstod när %error_operation utfördes med argumenten: @arguments
