Inline CSS Checker (7.x-1.0-beta2) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Type
az: Növ

en: Actions
az: Tədbirlər

en: Language
az: Dil

en: Alias
az: Ləqəb

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
az: Arqumentlərlə %error_operation emal edilərkən xəta baş verdi: @arguments
