Inline CSS Checker (7.x-1.0-beta2) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: Type
ca: Tipus

en: Actions
ca: Accions

en: Language
ca: Llengua

en: Alias
ca: Àlies

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
ca: Hi ha hagut un error mentre es processava %error_operation amb els arguments: @arguments
