Inline CSS Checker (7.x-1.0-beta1) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Type
hi: प्रकार

en: Actions
hi: क्रियाएँ

en: Language
hi: भाषा

en: Alias
hi: उपनाम

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
hi: %error_operation को @arguments तर्कों के साथ संसाधित करते समय त्रुटि हुई है।
