Inline Devel (7.x-1.0) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: Content
fa: محتوا

en: Development
fa: توسعه

en: Options
fa: گزینه‌ها

en: Arguments
fa: آرگومان‌ها

en: Shortcuts
fa: میان‌برها
