Inline Devel (7.x-2.0) - en to af translation catalogue (14 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Content
af: Inhoud

en: Development
af: Ontwikkeling

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Edit
af: Wysig

en: settings
af: verstellings

en: History
af: Geskiedenis

en: Options
af: Opsies

en: Authored by
af: Geskep deur

en: Send
af: Stuur

en: Code
af: Kode

en: Anonymous
af: Anoniem

en: Authoring information
af: Outeursinligting

en: Leave blank for %anonymous.
af: Los leeg vir %anonymous.
