Inline Devel (7.x-2.0) - en to ast translation catalogue (13 entries)

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Content
ast: Conteníu

en: Development
ast: Desendolcu

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Edit
ast: Editar

en: History
ast: Historial

en: Options
ast: Opciones

en: Authored by
ast: Fechu por

en: Send
ast: Unviar

en: Code
ast: Códigu

en: Anonymous
ast: Anónimu

en: Function
ast: Función

en: Authoring information
ast: Información d'autoría
