Inline Devel (7.x-2.0) - en to be translation catalogue (18 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: Content
be: Змесціва

en: Development
be: Распрацоўка

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: settings
be: налады

en: History
be: Гісторыя

en: Options
be: Налады

en: Authored by
be: Аўтар:

en: Send
be: Адаслаць

en: Code
be: Код

en: Anonymous
be: Ананім

en: Arguments
be: Аргументы

en: Function
be: Функцыя

en: Authoring information
be: Інфармацыя пра аўтара

en: Leave blank for %anonymous.
be: Пакіньце пустым для %anonymous.

en: By @name on @date
be: Зроблена @name ў @date

en: By @name
be: Па @name
