Inline Devel (7.x-2.0) - en to bg translation catalogue (15 entries)

en: Delete
bg: Изтриване

en: Content
bg: Съдържание

en: Development
bg: Разработка

en: Cancel
bg: Отмени

en: Edit
bg: Редактирай

en: History
bg: История

en: Options
bg: Параметри

en: Authored by
bg: Написано от

en: Send
bg: Изпрати

en: Code
bg: Код

en: Anonymous
bg: Анонимен

en: Authoring information
bg: Информация за автора

en: Leave blank for %anonymous.
bg: Оставете празно за %anonymous.

en: By @name on @date
bg: От @name на @date

en: By @name
bg: От @name
