Inline Devel (7.x-2.0) - en to bn translation catalogue (9 entries)

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Content
bn: কনটেন্ট

en: Development
bn: উন্নয়ন

en: Cancel
bn: বাতিল

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: History
bn: ইতিহাস

en: Authored by
bn: লিখেছেন

en: Code
bn: কোড

en: Leave blank for %anonymous.
bn: %anonymous হলে খালি রাখুন
