Inline Devel (7.x-2.0) - en to bs translation catalogue (13 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Content
bs: Sadržaj

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Edit
bs: Izmjeni

en: History
bs: Istorija

en: Options
bs: Opcije

en: Authored by
bs: Napisao

en: Send
bs: Pošalji

en: Code
bs: Kod

en: Anonymous
bs: Anonimus

en: Arguments
bs: Argumenti

en: Authoring information
bs: Informacije o autorstvu

en: Leave blank for %anonymous.
bs: Ostavite prazno za %anonymous.
