Inline Devel (7.x-2.0) - en to ca translation catalogue (18 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Content
ca: Contingut

en: Development
ca: Desenvolupament

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Edit
ca: Edita

en: settings
ca: paràmetres

en: History
ca: Història

en: Options
ca: Opcions

en: Authored by
ca: Elaborat per

en: Send
ca: Enviar

en: Code
ca: Codi

en: Anonymous
ca: Anònim

en: Arguments
ca: Paràmetres

en: Function
ca: Funció

en: Authoring information
ca: Informació de l'autoria

en: Leave blank for %anonymous.
ca: Deixeu-ho en blanc per %anonymous.

en: By @name on @date
ca: Per @name el @date

en: By @name
ca: Per @name
