Inline Devel (7.x-2.0) - en to cs translation catalogue (18 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: Content
cs: Obsah

en: Development
cs: Vývoj

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Edit
cs: Upravit

en: settings
cs: nastavení

en: History
cs: Historie

en: Options
cs: Možnosti

en: Authored by
cs: Autor

en: Send
cs: Poslat

en: Code
cs: Kód

en: Anonymous
cs: Anonym

en: Arguments
cs: Argumenty

en: Function
cs: Funkce

en: Authoring information
cs: Informace o autorovi

en: Leave blank for %anonymous.
cs: Ponechat prázdné pro %anonymous.

en: By @name on @date
cs: Uživatel @name dne @date

en: By @name
cs: Dle @name
