Inline Devel (7.x-2.0) - en to cy translation catalogue (14 entries)

en: Delete
cy: Dileu

en: Content
cy: Cynnwys

en: Cancel
cy: Diddymu

en: Edit
cy: Golygu

en: settings
cy: gosodiadau

en: History
cy: Hanes

en: Options
cy: Dewisiadau

en: Authored by
cy: Wedi ei awduro gan

en: Send
cy: Anfon

en: Code
cy: côd

en: Anonymous
cy: Anhysbys

en: Arguments
cy: Argiau

en: Authoring information
cy: Awduro gwybodaeth

en: Leave blank for %anonymous.
cy: Gadael yn wag i %anonymous
