Inline Devel (7.x-2.0) - en to da translation catalogue (17 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Content
da: Indhold

en: Development
da: Udvikling

en: Cancel
da: Annullér

en: Edit
da: Redigér

en: settings
da: indstillinger

en: History
da: Historik

en: Options
da: Valg

en: Authored by
da: Skrevet af

en: Code
da: Kode

en: Anonymous
da: Anonym

en: Arguments
da: Parametre

en: Function
da: Funktion

en: Authoring information
da: Forfatter

en: Leave blank for %anonymous.
da: Lad feltet stå tomt for %anonymous.

en: By @name on @date
da: Af @name, @date

en: By @name
da: Af @name
