Inline Devel (7.x-2.0) - en to dz translation catalogue (10 entries)

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Content
dz: ནང་དོན་

en: Cancel
dz: ཆ་མེད་གཏང་།

en: Edit
dz: ཞུན་དག་འབད་

en: History
dz: རྒྱལ་རབས།

en: Authored by
dz: རྩོམ་མི།

en: Code
dz: ཨང་རྟགས།

en: Anonymous
dz: མིང་མེདཔ་

en: Authoring information
dz: བརྡ་དོན་དབང་སྤྲོད་དོ།

en: Leave blank for %anonymous.
dz: %anonymous གི་དོན་ལས་སྟོངམ་བཞག།
