Inline Devel (7.x-2.0) - en to el translation catalogue (18 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Development
el: Ανάπτυξη

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: settings
el: ρυθμίσεις

en: History
el: Ιστορικό

en: Options
el: Επιλογές

en: Authored by
el: Συντάχθηκε από

en: Send
el: Αποστολή

en: Code
el: Κωδικός

en: Anonymous
el: Ανώνυμος

en: Arguments
el: Παράμετροι

en: Function
el: Λειτουργία

en: Authoring information
el: Πληροφορίες σύνταξης

en: Leave blank for %anonymous.
el: Αφήστε το κενό για να μείνει το %anonymous.

en: By @name on @date
el: Από @name στις @date

en: By @name
el: Από @name
