Inline Devel (7.x-2.0) - en to eo translation catalogue (11 entries)

en: Delete
eo: Forigu

en: Content
eo: Enhavo

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Edit
eo: Redaktu

en: History
eo: Historio

en: Authored by
eo: Verkita de

en: Send
eo: Sendu

en: Code
eo: Kodo

en: Anonymous
eo: Sennoma

en: Authoring information
eo: Aŭtora informo

en: Leave blank for %anonymous.
eo: Lasu malplena por %anonymous.
