Inline Devel (7.x-2.0) - en to es translation catalogue (18 entries)

en: Delete
es: Eliminar

en: Content
es: Contenido

en: Development
es: Desarrollo

en: Cancel
es: Cancelar

en: Edit
es: Editar

en: settings
es: configuración

en: History
es: Historial

en: Options
es: Opciones

en: Authored by
es: Escrito por

en: Send
es: Enviar

en: Code
es: Código

en: Anonymous
es: Anónimo

en: Arguments
es: Argumentos

en: Function
es: Función

en: Authoring information
es: Información de autoría

en: Leave blank for %anonymous.
es: Dejar vacío para %anonymous.

en: By @name on @date
es: Por @name en @date

en: By @name
es: Por @name
