Inline Devel (7.x-2.0) - en to et translation catalogue (18 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: Content
et: Sisu

en: Development
et: Arendus

en: Cancel
et: Tühista

en: Edit
et: Muuda

en: settings
et: sätted

en: History
et: Ajalugu

en: Options
et: Valikud

en: Authored by
et: Autor

en: Send
et: Saada

en: Code
et: Kood

en: Anonymous
et: Anonüümne

en: Arguments
et: Argumendid

en: Function
et: Funktsioon

en: Authoring information
et: Autorluse teave

en: Leave blank for %anonymous.
et: Jäta tühjaks, et oleks  %anonymous .

en: By @name on @date
et: Autor: @name (@date)

en: By @name
et: Autor: @name
