Inline Devel (7.x-2.0) - en to eu translation catalogue (18 entries)

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Content
eu: Edukia

en: Development
eu: Garapena

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Edit
eu: Editatu

en: settings
eu: ezarpenak

en: History
eu: Historia

en: Options
eu: Aukerak

en: Authored by
eu: Honek egina:

en: Send
eu: Bidali

en: Code
eu: Kodea

en: Anonymous
eu: Erabiltzaile anonimoa

en: Arguments
eu: Argumentuak

en: Function
eu: Funtzioa

en: Authoring information
eu: Egilearen informazioa

en: Leave blank for %anonymous.
eu: Hutsik utzi %anonymous -rentzat.

en: By @name on @date
eu: @date-an @name-k egina

en: By @name
eu: @name-k egina
