Inline Devel (7.x-2.0) - en to fi translation catalogue (18 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: Content
fi: Sisältö

en: Development
fi: Kehitys

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Edit
fi: Muokkaa

en: settings
fi: asetukset

en: History
fi: Historia

en: Options
fi: Valinnat

en: Authored by
fi: Kirjoittanut

en: Send
fi: Lähetä

en: Code
fi: Koodi

en: Anonymous
fi: Anonyymi

en: Arguments
fi: Argumentit

en: Function
fi: Funktio

en: Authoring information
fi: Julkaisutiedot

en: Leave blank for %anonymous.
fi: Jätä tyhjäksi käyttäjälle %anonymous.

en: By @name on @date
fi: @name päivänä @date

en: By @name
fi: @name
