Inline Devel (7.x-2.0) - en to fil translation catalogue (6 entries)

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Content
fil: Nilalaman

en: Cancel
fil: Kanselahin

en: Edit
fil: Wastuhin

en: History
fil: Kasaysayan

en: Anonymous
fil: Hindi kilala
