Inline Devel (7.x-2.0) - en to fr translation catalogue (15 entries)

en: Delete
fr: Supprimer

en: Content
fr: Contenu

en: Development
fr: Développement

en: Cancel
fr: Annuler

en: Edit
fr: Modifier

en: settings
fr: paramètres

en: History
fr: Historique

en: Authored by
fr: Écrit par

en: Send
fr: Envoyer

en: Anonymous
fr: Anonyme

en: Function
fr: Fonction

en: Authoring information
fr: Informations de publication

en: Leave blank for %anonymous.
fr: Laisser vide pour %anonymous.

en: By @name on @date
fr: Par @name le @date

en: By @name
fr: Par @name
