Inline Devel (7.x-2.0) - en to ga translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ga: Scrios

en: Cancel
ga: Cealaigh

en: Edit
ga: Cuir in eagar

en: History
ga: Stair

en: By @name on @date
ga: Le @name, @date

en: By @name
ga: Le @name
