Inline Devel (7.x-2.0) - en to gl translation catalogue (18 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: Content
gl: Contido

en: Development
gl: Desenvolvemento

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Edit
gl: Editar

en: settings
gl: opcións

en: History
gl: Historial

en: Options
gl: Opcións

en: Authored by
gl: Creado por

en: Send
gl: Enviar

en: Code
gl: Código

en: Anonymous
gl: Anónimo

en: Arguments
gl: Argumentos

en: Function
gl: Función

en: Authoring information
gl: Información do autor

en: Leave blank for %anonymous.
gl: Déixeo en branco para %anonymous.

en: By @name on @date
gl: Por @name en @date

en: By @name
gl: Por @name
