Inline Devel (7.x-2.0) - en to he translation catalogue (18 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Content
he: תוכן

en: Development
he: פיתוח

en: Cancel
he: ביטול

en: Edit
he: עריכה

en: settings
he: הגדרות

en: History
he: היסטוריה

en: Options
he: אפשרויות

en: Authored by
he: נכתב על ידי

en: Send
he: שלח

en: Code
he: קוד

en: Anonymous
he: אנונימי

en: Arguments
he: ארגומנטים

en: Function
he: פונקציה

en: Authoring information
he: מידע על המחבר/ת

en: Leave blank for %anonymous.
he: השאר ריק עבור %anonymous.

en: By @name on @date
he: ע"י @name ב- @date

en: By @name
he: ע"י @name
