Inline Devel (7.x-2.0) - en to it translation catalogue (18 entries)

en: Delete
it: Elimina

en: Content
it: Contenuto

en: Development
it: Sviluppo

en: Cancel
it: Annulla

en: Edit
it: Modifica

en: settings
it: impostazioni

en: History
it: Cronologia

en: Options
it: Opzioni

en: Authored by
it: Creato da

en: Send
it: Invia

en: Code
it: Codice

en: Anonymous
it: Anonimo

en: Arguments
it: Parametri

en: Function
it: Funzione

en: Authoring information
it: Informazioni sull'autore

en: Leave blank for %anonymous.
it: Lasciare in bianco per %anonymous.

en: By @name on @date
it: Da @name il @date

en: By @name
it: Da @name
