Inline Devel (7.x-2.0) - en to kk translation catalogue (12 entries)

en: Delete
kk: Өшіру

en: Content
kk: Контент

en: Development
kk: Дамыту

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Edit
kk: Өңдеу

en: History
kk: Тарих

en: Authored by
kk: Автор

en: Send
kk: Жіберіңіз

en: Code
kk: Коды

en: Anonymous
kk: Тіркелмеген қолданушы

en: Authoring information
kk: Авторлық ақпарат

en: Leave blank for %anonymous.
kk: %anonymous үшін бос қалдыр.
