Inline Devel (7.x-2.0) - en to km translation catalogue (16 entries)

en: Delete
km: លុប

en: Content
km: មាតិកា

en: Development
km: ការ​អភិវឌ្ឍ

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: History
km: ប្រវត្តិ

en: Options
km: ជម្រើស

en: Authored by
km: និពន្ធ​ដោយ​

en: Send
km: ផ្ញើ

en: Code
km: កូដ

en: Anonymous
km: អនាមិក

en: Function
km: មុខ​ងារ

en: Authoring information
km: ព័ត៌មាន​អំពី​ការ​និពន្ធ

en: Leave blank for %anonymous.
km: ទុក​ទទេ​សម្រាប់ %anonymous ។

en: By @name on @date
km: តាម​ @name នៅ​ @date

en: By @name
km: តាម​ @name
