Inline Devel (7.x-2.0) - en to kn translation catalogue (12 entries)

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Content
kn: ಒಳಅಂಶ

en: Development
kn: ಅಭಿವೃದ್ಧಿ

en: Cancel
kn: ರದ್ದುಗೊಳಿಸು

en: Edit
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸು

en: History
kn: ಇತಿಹಾಸ

en: Options
kn: <b>ಆಯ್ಕೆಗಳು</b>

en: Authored by
kn: ಲೇಖಕರು

en: Send
kn: ಕಳುಹಿಸು

en: Anonymous
kn: ಅನಾಮಧೇಯ

en: Arguments
kn: ಆರ್ಗ್ಯುಮೆಂಟ್‍ಗಳು

en: Function
kn: ಕಾರ್ಯಭಾರ
