Inline Devel (7.x-2.0) - en to ku translation catalogue (15 entries)

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Development
ku: پەرەپێدان

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: History
ku: مێژوو

en: Authored by
ku: بڵاوکراوەتەوە لەلایەن

en: Send
ku: بینێره‌

en: Code
ku: کۆد

en: Anonymous
ku: نەناسراو

en: Function
ku: فرمان

en: Authoring information
ku: زانیاریی بڵاوکراوە

en: Leave blank for %anonymous.
ku: ئەم خانەیە بە بەتاڵی لێگەڕێ بۆ بڵاوکردنەوە بە ناوی %anonymous.

en: By @name on @date
ku: لەلایەن @name لە ڕێکەوتی @date

en: By @name
ku: لەلایەن @name
