Inline Devel (7.x-2.0) - en to mn translation catalogue (12 entries)

en: Delete
mn: Устгах

en: Content
mn: Агуулга

en: Development
mn: Хөгжүүлэлт

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Edit
mn: Засварлах

en: History
mn: Түүх

en: Options
mn: Сонголтууд

en: Authored by
mn: Зохиосон

en: Send
mn: Илгээх

en: Code
mn: Код

en: Anonymous
mn: Үл мэдэгдэх

en: Authoring information
mn: Зохиогчийн мэдээлэл
