Inline Devel (7.x-2.0) - en to my translation catalogue (8 entries)

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: History
my: သမိုင်းမှတ်တမ်း

en: Options
my: ရွေးချယ်နိုင်သည့်အရာများ

en: Authored by
my: ရေးသားသူ

en: Anonymous
my: အမည်မသိသူ(သို့)ဧည့်သည်
