Inline Devel (7.x-2.0) - en to ne translation catalogue (11 entries)

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Development
ne: विकास

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: History
ne: इतिहास

en: Authored by
ne: लेखक

en: Send
ne: पठाउनुहोस्

en: Code
ne: कोड

en: Anonymous
ne: अज्ञात

en: Leave blank for %anonymous.
ne: %anonymous को लागि खाली छाड्नुहोस् ।
