Inline Devel (7.x-2.0) - en to nl translation catalogue (17 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Content
nl: Inhoud

en: Development
nl: Ontwikkeling

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Edit
nl: Bewerken

en: settings
nl: instellingen

en: History
nl: Historie

en: Options
nl: Opties

en: Authored by
nl: Geschreven door

en: Send
nl: Versturen

en: Anonymous
nl: Anoniem

en: Arguments
nl: Argumenten

en: Function
nl: Functie

en: Authoring information
nl: Auteursinformatie

en: Leave blank for %anonymous.
nl: Leeglaten voor %anonymous.

en: By @name on @date
nl: Door @name op @date

en: By @name
nl: Door @name
