Inline Devel (7.x-2.0) - en to nn translation catalogue (12 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Content
nn: Innhald

en: Development
nn: Utvikling

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Edit
nn: Rediger

en: History
nn: Historikk

en: Authored by
nn: Skrive av

en: Code
nn: Kode

en: Anonymous
nn: Anonym

en: Arguments
nn: Argument

en: Authoring information
nn: Forfattarinformasjon

en: Leave blank for %anonymous.
nn: La feltet vera tomt for å velge %anonymous.
