Inline Devel (7.x-2.0) - en to os translation catalogue (6 entries)

en: Delete
os: Аппар

en: Content
os: Мидис

en: Development
os: Райрæзт

en: Cancel
os: Аппар

en: Edit
os: Раст кæнын

en: History
os: Истори
