Inline Devel (7.x-2.0) - en to pl translation catalogue (18 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Content
pl: Zawartość

en: Development
pl: Dla deweloperów

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Edit
pl: Edytuj

en: settings
pl: ustawienia

en: History
pl: Historia

en: Options
pl: Opcje

en: Authored by
pl: Autor

en: Send
pl: Wyślij

en: Code
pl: Kod

en: Anonymous
pl: Anonim

en: Arguments
pl: Argumenty

en: Function
pl: Funkcja

en: Authoring information
pl: Autor i data

en: Leave blank for %anonymous.
pl: Zostaw puste aby jako autor wyświetlił się %anonymous.

en: By @name on @date
pl: Przez @name w @date

en: By @name
pl: Przez @name
