Inline Devel (7.x-2.0) - en to ps translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Content
ps: منځپانګه

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Edit
ps: سمون

en: settings
ps: امستنې

en: History
ps: تاريخ

en: Anonymous
ps: ناپیژنده

en: Arguments
ps: استدلالونه

en: By @name
ps: پر @name
