Inline Devel (7.x-2.0) - en to ru translation catalogue (18 entries)

en: Delete
ru: Удалить

en: Content
ru: Содержимое

en: Development
ru: Разработка

en: Cancel
ru: Отмена

en: Edit
ru: Редактировать

en: settings
ru: настройки

en: History
ru: История

en: Options
ru: Настройки

en: Authored by
ru: Автор

en: Send
ru: Отправить

en: Code
ru: Код

en: Anonymous
ru: Гость

en: Arguments
ru: Аргументы

en: Function
ru: Функция

en: Authoring information
ru: Информация об авторе

en: Leave blank for %anonymous.
ru: Если поле оставить пустым, автором будет %anonymous.

en: By @name on @date
ru: @name, @date

en: By @name
ru: @name
