Inline Devel (7.x-2.0) - en to si translation catalogue (6 entries)

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Content
si: අන්තර්ගතය

en: Development
si: සංවර්ධනය

en: Cancel
si: අවලංගු කරන්න

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: History
si: ඉතිහාසය
