Inline Devel (7.x-2.0) - en to sl translation catalogue (14 entries)

en: Delete
sl: Izbriši

en: Content
sl: Vsebine

en: Development
sl: Razvoj

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Edit
sl: Uredi

en: History
sl: Zgodovina

en: Options
sl: Možnosti

en: Authored by
sl: Avtor

en: Send
sl: Pošlji

en: Code
sl: Koda

en: Anonymous
sl: Anonimnež

en: Function
sl: Funkcija

en: Authoring information
sl: Podatki o avtorju

en: Leave blank for %anonymous.
sl: Za %anonymous pustite prazno.
