Inline Devel (7.x-2.0) - en to sq translation catalogue (12 entries)

en: Delete
sq: Fshij

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Cancel
sq: Anulo

en: Edit
sq: Ndrysho

en: settings
sq: rregullimet

en: History
sq: Kronollogjia

en: Authored by
sq: Krijuar nga

en: Send
sq: Dërgo

en: Code
sq: Kodi

en: Anonymous
sq: Anonim

en: Authoring information
sq: Informacione mbi lidhjen

en: Leave blank for %anonymous.
sq: Lëre bosh për %anonymous.
