Inline Devel (7.x-2.0) - en to sv translation catalogue (19 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Content
sv: Innehåll

en: Development
sv: Utveckling

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Edit
sv: Redigera

en: settings
sv: inställningar

en: History
sv: Historik

en: Options
sv: Alternativ

en: Authored by
sv: Författad av

en: Send
sv: Skicka

en: Code
sv: Kod

en: Anonymous
sv: Gäst

en: Arguments
sv: Argument

en: Function
sv: Funktion

en: Authoring information
sv: Författarinformation

en: Leave blank for %anonymous.
sv: Lämna detta tomt för %anonymous.

en: Delete log
sv: Ta bort logg

en: By @name on @date
sv: Av @name @date

en: By @name
sv: Av @name
