Inline Devel (7.x-2.0) - en to ta translation catalogue (16 entries)

en: Delete
ta: அழி

en: Content
ta: உள்ளடக்கம்

en: Development
ta: உருவாக்கம்

en: Cancel
ta: விலகு

en: Edit
ta: மாற்று

en: settings
ta: அமைப்புகளை

en: History
ta: வரலாறு

en: Options
ta: தெரிவுகள்

en: Authored by
ta: எழுத்தாளர்

en: Send
ta: அனுப்புக

en: Code
ta: நிரல்

en: Anonymous
ta: பேரிலா

en: Authoring information
ta: எழுத்தாளர் தகவல்கள்

en: Leave blank for %anonymous.
ta: %anonymous க்கு காலியாக விடு.

en: By @name on @date
ta: @name ஆல் @date அன்று

en: By @name
ta: @name ஆல்
