Inline Devel (7.x-2.0) - en to te translation catalogue (12 entries)

en: Delete
te: తొలగించు

en: Content
te: సారము

en: Development
te: రూపకల్పన

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: Edit
te: మార్చు

en: settings
te: అమరికలు

en: History
te: చరితం

en: Options
te: ఎంపికలు

en: Send
te: పంపించు

en: Code
te: కోడ్

en: Anonymous
te: అనామకం

en: Authoring information
te: రచయిత సమాచారం
