Inline Devel (7.x-2.0) - en to th translation catalogue (13 entries)

en: Delete
th: ลบ

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Edit
th: แก้ไข

en: History
th: ประวัติ

en: Options
th: ตัวเลือก

en: Authored by
th: โพสต์โดย

en: Send
th: ส่ง

en: Code
th: รหัส

en: Arguments
th: ข้อโต้แย้ง

en: Authoring information
th: ข้อมูลผู้เขียน

en: Leave blank for %anonymous.
th: ปล่อยว่างสำหรับ %anonymous

en: By @name on @date
th: โดย @name บน @date

en: By @name
th: โดย @name
